O firmie

Wizja

DermaProfil® jest firmą ukierunkowaną na wyszukiwanie u światowych producentów unikalnych, specjalistycznych preparatów i leków dermatologicznych, a następnie na wprowadzanie ich na rynek polski, zapewniając partnerom kompleksową obsługę projektu, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, rejestracji, logistyki, dystrybucji, przekazu marketingowego i merytorycznego.

Do tej pory, po dokonaniu szczegółowej analizy potrzeb polskiego rynku farmaceutycznego objęliśmy patronatem trzy marki:

  • CutisHelp i CutisHelp mimi linie specjalistycznych preparatów na bazie oleju konopnego (Parenteral)
  • Oliprox, Hairgen, Prototype i Boskin (linie produktowe Boderm®, tworzone w ramach międzynarodowego stowarzyszenia producentów i dystrybutorów UE, którego DermaProfil® Sp. z o.o. jest członkiem). 

Misja

DermaProfil® jest nową, dynamicznie rozwijającą się, firmą dermatologiczną, stworzoną jako zwieńczenie wieloletniej pracy, doświadczenia oraz starań jej założycieli i kadry zarządzającej. Stawiamy sobie za cel promować na rynku polskim leki i preparaty dermatologiczne wybranych producentów, które poprzez swój specjalistyczny skład i wyjątkowe formuły poprawiają stan zdrowia i komfort życia naszych Klientów.

Obecnie działamy na trzech szerokich rynkach:

 „Wybieramy to, co najlepsze“, to credo, które zawsze przyświeca naszej pracy.

powrót